Zaznacz stronę

Ile trzeba wydać na taką chmurę?

  • 100 zł netto/mc/ za 1 TB danych przy umowie rocznej

QNAP to chyba najbardziej popularny producent serwerów NAS. Nie bez powodu jego popularność jest coraz większa – te maszyny są niezawodne, a dodatkowo mają ciągle aktualizowane oprogramowanie. Nawet serwery kupione wiele lat temu mają regularnie dostarczane poprawki – bezpłatnie! Ilość zabezpieczeń w tych serwerach jest przeogromna, ale nawet i z tak dobrze zabezpieczonych sprzętów możemy stracić swoje dane. Kiedy? W razie kradzieży, w razie pożaru, w razie awarii dysków, dużego przepięcia w sieci energetycznej…

Rozwiązaniem jest posiadanie drugiej kopii zapasowej w innym miejscu. Jeśli Twoja firma, organizacja, instytucja nie jest w stanie umieścić dodatkowych serwerów w innych lokalizacjach, wówczas możesz skorzystać z naszej chmury, która pozwala na zautomatyzowane, szyfrowane przesyłanie danych z Twojego QNAPa do naszych urządzeń. 

Posiadamy łącza gigabitowe, które bez problemu odbierają dowolną ilość danych. Dodatkową dobrą wiadomością jest fakt, że wszystkie narzędzia do tworzenia takiej kopii masz już domyślnie na swoim urządzeniu. Nie musisz niczego dokupywać.